W szkole filmowej wykładają czynni zawodowo


AMA FILM ACADEMY – szkoła filmu w Warszawie to miejsce szczególne. Szkoła została powołana do życia przez osoby pracujące od lat w branży kinematograficznej. Uczniowie zdobywają wiedzę http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ i doświadczenie w idealnych wręcz warunkach wspartych najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie filmu. Pomysłodawcą szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – osoba znana i powszechnie szanowana, człowiek, który na temat filmu posiada ogromną wiedzę. Wiele razy pracował i prowadził wykłady i warsztaty w kraju i za granicą.

W szkole filmowej wykładają czynni zawodowo twórcy głównie reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, specjaliści od scenografii i kostiumów, technicy, asystenci filmowi i dźwiękowcy, teoretycy filmowi, znani aktorzy.

Każdy uczeń szkoły filmowej Warszawa ma szansę poszerzenia swojej wiedzy w zakresie reżyserowania, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmowej, umiejętności operatorskich, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa od początku działalności otwarta jest na potrzeby wszystkich studentów, którzy pragną poznać tajemnice sztuki filmu. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość uczenia się na wybranym kierunku, ale i zdobywania wiedzy na warsztatach i w ramach master class.

Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich zainteresowanych. Wiedza i doświadczenie z pewnością otworzą przed Państwem wiele możliwości.

Komentarze: 2


noavatar.png
Ozimek 2021-08-16

Niezmiennie na incipitu czerwca nadchodzili do nas na latko

noavatar.png
Szymanowski 2021-10-25

Przedtem nieomalże rok po ożenku dożyliśmy rodzicami uroczej córeczki, natomiast po dwóch latach podrostka.